OBIEKT PRZY UL. DEKERTA 1

 

LP

Prowadzący

Nazwa

 

Klasy

Dzień

Godzina

Sala

1.

K. Bartoszek Koło historyczne   po ustaleniu z nauczycielem   15

2.

K. Bartoszek Mężowie stanu i politycy - koło polityczne 8

środy

piątki

15.35 – 16.05

13.45 – 14.15
27

3.

K. Białoskórska English is easy 6c poniedziałki 14.45 - 15.30 15

4.

G. Burzyńska SKS piłka siatkowa dla dziewcząt   środy 16.30 - 17.15 sala gimnastyczna

5.

J. Dziuba

pedagog

konsultacje dla rodziców i uczniów   druga i czwarta środa miesiąca 15.35 - 16.35 gabinet pedagoga

6.

R. Gaweł

Przygotowanie do konkursu

"Trzymaj formę"

      sala gimnastyczna
7. D. Józefowska English is fun 4,5,6c drugi i czwarty czwartek miesiąca 13.45 - 14.30 26
8.

I. Kalita

psycholog

konsultacje dla rodziców i uczniów   pierwszy i trzeci piątek miesiąca 8.30 - 9.30 gabinet pedagoga
9. M. Kazuch Spotkanie z językiem polskim 7 i 8 piątki 7.00 - 7.45 30

10.

A. Komarnicka Koło z języka angielskiego 8a druga i czwarta środa miesiąca 8.00 - 8.45 25

11.

J. Komarnicka Koło z języka angielskiego 7a drugi i czwarty czwartek miesiąca 8.00 - 8.45 14
12. A. Krzysiek Koło z matematyki 7 poniedziałki 7.05 - 7.50 12

13.

A. Krzysiek Koło z matematyki 4 i 5 wtorki 7.05 - 7.50 4

14.

E. Lisak Koło z matematyki 8 poniedziałki 14.45 - 15.30 13

15.

M. Malczewska Koło biologiczne 4 - 8 czwartki 13.45 - 14.30 8

16.

G. Marciniak Z techniką za pan brat   pierwszy i trzeci wtorek miesiąca 14.45 - 15.30 3

17.

A. Olczyk

Literackie światy

koło z języka polskiego

  drugi i czwarty piątek miesiąca 14.45 - 15.30 24

18.

A. Olczyk

indywidualne konsultacje 

 z doradztwa zawodowego

 wg harmonogramu w zakładce doradztwo zawodowe

19.

A. Olszewska

Mach mit 

koło z języka niemieckiego

  wtorki 15.40 - 16.25 26

20.

B. Pocheć Koło z matematyki 6c czwartki 13.45 - 14.30 15

21.

M. Rusinowski Koło historyczne   środy 13.45 - 14.30 15

22.

M. Szymik Koło muzyczne   drugi i czwarty wtorek miesiąca 14.45 - 15.30 30

23.

s. J. Tomczyk Z Biblią w tle 4-8 poniedziałki 14.45 - 15.30 24

24.

T. Tyczka Koło geograficzne   środy 13.45 - 14.30 8

25.

K. Wojtków Fizyka i chemia się liczą  7 i 8 drugi i czwarty wtorek miesiąca 15.30 - 16.15 27

 

OBIEKT PRZY UL. JÓZEFOWSKIEJ 

 

LP

Prowadzący

Nazwa

Dzień

Godzina

Sala

1.

R. Kajstura Koło biblioteczne drugi i czwarty wtorek miesiąca 13.45 - 14.20 1

2.

s. B. Łojek Koło religijne drugi i czwarty poniedziałek miesiąca 12.45 - 13.20 12

3.

A. Wasilewska Koło przyrodnicze pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca 12.45 - 13.20 17

4.

T. Jamróz Kuźnia pomysłów pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca 8.00 - 8.45 16

5.

M. Matysiok Mali bankowcy trzeci poniedziałek miesiąca 15.30 - 16.15 6

6.

A. Pietrzczyk Weź poczytaj - zajęcia z książką pierwszy wtorek miesiąca 15.30 - 16.15 6

7.

M. Zieliński Koło szermiercze

czwartek klasa 3a i 3b na zmianę

14.30 – 15.15 sala gimnastyczna