Szanowni Państwo , w związku z zaleceniem MEN  dot. zapewnienia wsparcia psychologiczno-pedagogicznego w okresie ferii zimowych, dyrekcja oraz  specjaliści naszej rejonowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 5 w Katowicach pragną przypomnieć, iż jako placówka nieferyjna w sposób ciągły zapewnia wsparcie wszystkim  klientom z rejonu działania. Poradnia  nieprzerwanie realizuje zadania statutowe, udziela wsparcia, również w obecnych, trudnych, w szczególności dla dzieci i młodzieży, czasach. 

Bezpośredni kontakt z poradnią możliwy jest  poprzez umawianie wizyt na terenie poradni, kontakt telefoniczny pod numerem 32 2035446 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (maile bezpośrednie do wszystkich specjalistów dostępne są na stronie www: www.ppp5katowice.eu w zakładce ZAGROŻENIE EPIDEMICZNE - Dla psychologów, pedagogów, nauczycieli).

Zachęcamy również do korzystania z materiałów i informacji zamieszczanych na stronie poradni stronie www: www.ppp5katowice.eu, która zawiera odpowiednio pogrupowane materiały.