25 czerwca 2021 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor mgr Aleksandra Musioł oraz Pani Wicedyrektor mgr Justyna Niedźwiecka pożegnały uczniów klas 8, którym towarzyszyli wychowawcy oraz zaproszeni goście.

Pani Dyrektor wygłosiła przemówienie, podziękowała za wspólnie przeżyty rok szkolny 2020/2021 oraz życzyła bezpiecznych wakacji. Następnie zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem, pozostałe świadectwa, nagrody za udział w konkursach oraz podziękowania dla rodziców, którzy angażowali się w życie szkoły.  Pozostali uczniowie udali się do swoich sal zgodnie z harmonogramem zapewniającym bezpieczeństwo uczniom, gdzie wspólnie zobaczyli relację z apelu, podczas którego doszło do przekazania sztandaru szkoły nowym członkom pocztu  oraz odebrali świadectwa i nagrody z rąk wychowawców.

                           ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021    KLAS I – III

  25 czerwca w Małej Szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego klas I – III.

Ze względu na sytuację epidemiczną uczniowie klas I i II a pożegnali się z wychowawcą w sali lekcyjnej, w której obejrzeli część oficjalną uroczystości  zakończenia roku szkolnego oraz artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy II b pod kierunkiem Pani Iwony Rechowicz.

PRZEDSTAWIENIE

Uczniowie klas III uczestniczyli w uroczystości na boisku szkolnym, o różnych godzinach. Podczas uroczystości głos zabrała Pani Wicedyrektor Szkoły Katarzyna Czyż, która w czasie wystąpienia podziękowała uczniom klas III za ich pracę, współpracę, wspomniała również o bezpiecznych wakacjach.  Uroczystość prowadziła zastępca  przewodniczącej szkoły  Anna Czarnecka.

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu otrzymali nagrody oraz wyróżnienia. Nie zabrakło podziękowań dla  rodziców, którzy w szczególny sposób zasłużyli się dla klasy i szkoły.

To był trudny i nietypowy rok, który na długo zostanie w  pamięci.

Na szczęście dzisiaj rozpoczęły się zasłużone wakacje.

Życzymy wszystkim uczniom i rodzicom bezpiecznego, dobrego wypoczynku oraz zregenerowania sił, które będą potrzebne w kolejnym roku szkolnym.