W trakcie zajęć edukacji zdalnej cały czas  realizowane są postawy patriotyczne, które służą identyfikacji narodowej i kulturowej. 

W działaniach dydaktycznych i wychowawczych wspieramy rozwój intelektualny i moralny młodego pokolenia, dbamy o jego właściwą postawę, którą cechować powinien  patriotyzm, umiłowanie ojczyzny i szacunek dla symboli i barw narodowych.

      W dniu 11 listopada 2020r. przypada kolejna rocznica Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie klasy 4a przygotowali program  artystyczny, który miał przypomnieć trudną historię Polski,  wzbudzić refleksje oraz radość z życia  w wolnym i niepodległym kraju.  Wygłaszane wiersze i śpiewane pieśni patriotyczne pozwoliły zrozumieć uczucia tych, którzy walczyli o niepodległość.

Lekcja odbyła się w dniu 9 listopada 2020r. podczas nauki zdalnej w ramach Innowacji Pedagogicznej nauczyciela.

Poniżej prezentujemy wystąpienia uczniów klasy 4a i wychowawcy klasy, pani Alicji Baranowskiej.

Przedstawiamy prace  artystyczne uczniów związane z  Narodowym Świętem Niepodległości.

Udział wzięli: Barbara Błaszczyk (7a), Klara Pińkowska (7a) Aleksandra Jach (7A), Oliwia Gromadzka (4a),  Julia Pyzik (4a),Magdalena Gawrysiak (7a), Nikola Paleń (7a) Karolina Kryńska ( 7a), Julia Mudy (7a), Maciej Dyl (4a), Kasjan Błażejewski (4a), Julia Matusik (8c), Anna Szewczyk (6b).