Dnia 19.11.2019 w naszej szkole odbyła się lekcja otwarta z micro-teachingu.

Lekcja ta, oparta o metody poznane w związku z wyjazdem dziesięciu nauczycieli SP 17 do Edinburgh School of English w Szkocji była ciekawym doświadczeniem nie tylko dla uczniów klasy 7B, w której odbywały się zajęcia ale również nauczycieli. Zajęcia z fizyki, których głównym celem było zapoznanie uczniów z dwoma rodzajami ciśnienia: ciśnieniem hydrostatycznym i ciśnieniem atmosferycznym prowadzone były przez trzech nauczycieli panią Joannę Komarnicką (nauczyciela języka angielskiego), panią Katarzynę Wojtków (nauczyciela fizyki) oraz panią Annę Kaczmarek (nauczyciela matematyki) łącząc w sobie elementy języka obcego, fizyki oraz matematyki. Lekcja bardzo się spodobała uczniom ale także nauczycielom obecnym na zajęciach jak również Pani Dyrektor Aleksandrze Musioł, która z zainteresowaniem obserwowała lekcję.