Dnia 10.11.2022 jak co roku w naszej szkole odbyła się lekcja otwarta z Micro-Teachingu.

Lekcja ta, była ciekawym doświadczeniem nie tylko dla uczniów klasy 8C, w której odbyły się zajęcia, ale również dla nauczycieli.

Zajęcia z j. angielskiego oraz j. polskiego prowadzone były przez trzech nauczycieli: panią Annę Komarnicką (nauczyciela języka angielskiego), panią Martę Kazuch (nauczyciela języka polskiego) oraz przez panią Joannę Komarnicką (nauczyciela języka angielskiego) łącząc w sobie elementy języka obcego oraz języka polskiego.

Tematem zajęć było odkrywanie świata Williama Szekspira oraz praca nad fragmentem jednego z dzieł autora: Hamlet, książę Danii.

Głównym celem  lekcji było usprawnianie kompetencji językowych uczniów: rozwijanie sprawności mówienia, czytania, pisania oraz słuchania w języku angielskim a także określenie tematu i głównej myśli tekstu.

Lekcje bardzo się wszystkim podobały. Mamy nadzieję, że nie były to ostatnie zajęcia z Micro-Teachingu, które nasi nauczyciele mieli  przyjemność poprowadzić w SP17.