Kochani Uczniowie !

W ramach kampanii profilaktyczno-edukacyjnej „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020” przedstawiamy Wam możliwość wzięcia udziału w czterech bardzo ciekawych konkursach. Oto one:

 

- „Wehikuł czasu. Mój najszczęśliwszy dzień!” – zadaniem uczestnika konkursu będzie wykonanie pracy plastycznej bądź literackiej, w której zaprezentuje dowolny dzień z przeszłości lub przyszłości, który według wyobraźni i kreatywności uczestnika był dla niego wyjątkowy (spotkanie, miejsce, osoba).

Prace mogą być wykonane dowolną techniką: narysowane, namalowane, wyklejone, wykonane z produktów spożywczych (np. ryżu, makaronu), modeliny, plasteliny, kępy itd.

Zaś prace literackie mogą liczyć najwyżej 3 strony papieru A4 (5400 znaków). Pracę można napisać komputerowo bądź odręcznie (musi być czytelna! Jest to warunek konieczny!).

Wszystkie prace muszą zostać wykonane samodzielnie.

 

Termin nadsyłania prac do 30 października 2020 roku

 

- „Sport to zdrowie – pocztówka” – zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie pocztówki obrazującą aktywność sportową, którą lubi oraz napisanie krótkiej wiadomości uzasadniającej dlaczego warto uprawiać sport. Pocztówkę można wykonać własnoręcznie lub skorzystać z gotowego wzoru dostępnego na stronie www.trzezwyumysl.pl/pocztowka2020.

Pocztówkę można wysłać w tradycyjny sposób tj. zaadresować, nakleić znaczek i wrzucić do skrzynki pocztowej lub zrobić zdjęcie swojej pocztówce i przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Termin nadsyłania prac do 30 października 2020 roku

 

- „Rozwiąż Krzyżówkę”  - Zadaniem uczestnika jest poprawne rozwiązanie krzyżówki konkursowej oraz odgadnięcie poprawnego hasła, które znajdują się na ulotce konkursowej. Zagadnienia zawarte w krzyżówkach odnoszą się do treści poruszanych w kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020”. Krzyżówkę należy wypełnić samodzielnie, oraz przesłać mailowo.

 

Termin nadsyłania prac do 30 października 2020 roku

 

- „Tymek i Tola na ekologicznej ścieżce” -  jest to konkurs grupowy. Zadaniem uczestników jest stworzenie zdjęcia lub kolażu zdjęć (maksymalnie 6 zdjęć), na którym zobracują jak Tymek i Tola dbają o ekologię. Tymek i Tola to papierowe postacie, które można pobrać ze strony www.trzezwyumysl.pl/TymekiTola . Pobrane postacie należy złożyć według instrukcji.

Termin nadsyłania prac do 30 listopada 2020 roku