Obiady w szkole

Informujemy, że wysokość opłat za obiady w październiku wynosi 57 zł.

Prosimy o terminowe wpłaty - do 5 listopada 2014 r.

Jeżeli dokonujecie Państwo wpłaty przelewem, prosimy o dostarczenie dowodu wpłaty również w ww terminie.

Dowody wpłaty mogą Państwo wysłać również na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach zawiadamia, iż od stycznia 2012 roku możliwe jest dokonywanie płatności za obiady na konto bankowe nr:

Tytułem: opłata za obiady/miesiąc/imię i nazwisko ucznia

Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć intendentowi szkoły do 5-go każdego miesiąca lub przesłać w pliku PDF na e-mail szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponadto w każdym oddziale ING Bank Śląski można wpłacać należności za obiady na w/w konto bez pobieranej prowizji.

Prosimy rodziców o zapoznanie się z regulaminem, który zamieszczono poniżej- szczególnie w sprawie odliczeń za obiady w czasie nieobecności dziecka.

REGULAMIN KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI SZKOLNEJ

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.