•  Zadzwoń do nas
  • A-
  •  +

Search HP

XVIII Miejski Konkurs Recytatorski „JESTEŚMY DZIEĆMI EUROPY”

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem  XVIII  Miejskiego Konkursu Recytatorskiego "JESTEŚMY DZIEĆMI EUROPY" online

Organizatorem Konkursu pod nazwą „Monopoly w Katowicach” jest Winning Moves Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku.

INFORMATOR KONKURSOWY

XXVIII „TYGODNIA ZIEMI”

Kwiecień  2021 r.

„Głodni świata-głodny świat”

Link do informatora

Zapraszamy do udziału w konkursie

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Eko-Pocztówka.

KONKURS „Eko-pocztówka ze Śląska dla Ziemi” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie

ORGANIZATOR KONKURSU:

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Józefa Skrzeka

ul. Barlickiego 2 41-103 Siemianowice Śląskie

Szczegóły konkursu znajdziecie pod linkiem:

Szanowni Państwo,

W tym roku Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur odbędzie się 18 marca o 9:00. W konkursie może wziąć udział każdy uczeń, który wpłaci 10 zł opłaty za konkurs oraz dostarczy oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w konkursie podpisany przez Rodzica/Opiekuna Prawnego.

W grudniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XV Miejskim  Konkursie dla uzdolnionych uczniów z dysleksją „WIEM ŻE POTRAFIĘ”

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "OLIMPUS" - SESJA JESIENNA

W listopadzie uczniowie naszej szkoły brali udział online w ogólnopolskiej olimpiadzie z języka angielskiego Olimpus. Mieli za zadanie rozwiązać test wielokrotnego wyboru.

Tytuł Laureata otrzymali:

MICHALINA GUMIENNA z klasy 6c zdobywając 11 miejsce w kraju

MICHAŁ JAMROZIK z klasy 5a zdobywając 6 miejsce kraju.

Gratulujemy i zachęcamy innych do udziału w konkursach. Warto próbować!!!

Organizator: Danuta Józefowska

Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły nr 17